Fritz Aigner *
(Linz 1930-2005) Betitelt "Der gefährdete Vogelfreund", rechts signiert F. Aigner, datiert 1963, Öl auf Leinwand, ca. 80 x 140 cm, gerahmt, Rahmen beschädigt
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
08.06.2016 - 15:00
- Dosažená cena: **
EUR 34.000,-
- Vyvolávací cena:
EUR 6.000,-
Fritz Aigner *
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 08.06.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 02.06. - 08.06.2016 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 300,- -
Vyvolávací cena:
EUR 160,- -
Vyvolávací cena:
EUR 140,-